Rokitanského den, Hradec Králové, 13. 2. 2019

13. února 2019 ve Výukovém centru LF UK v areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové

Vážení přátelé,
dovolujeme si Vás pozvat na třináctý ročník Rokitanského dne, který se bude konat dne 13. února 2019 ve Výukovém centru LF UK v areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové. Program bude zahrnovat nové poznatky z oblasti diagnostiky a terapie onemocnění kardiovaskulárního systému a jeho hlavním cílem je jejich přenesení do klinické praxe. Akce proběhne pod záštitou České kardiologické společnosti a České asociace srdečního selhání a bude zařazena do systému kontinuálního vzdělávání České lékařské komory. Věříme, že odborná jednání budou stejně přínosná jako v minulých letech, a že setkání předních odborníků a praktických lékařů přispěje k vzájemné výměně zkušeností a k prohloubení vzájemné spolupráce.

doc. MUDr. Josef Šťásek, Ph.D.
prof. MUDr. Radek Pudil, Ph.D.


Soubor typu pdfProgram Rokitanského den 13. 2. 2019 (PDF)(140 kB)stáhnout
Soubor typu docPřihláška Rokitanského den 13. 2. 2019 (DOC)(39,5 kB)stáhnout

european society
of cardiology

EUROPEAN SOCIETY OF CARDIOLOGY

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Netroufalky 6b, 625 00 Brno
543 213 825
Servier

Servier - generální partner české kardiologické společnosti pro rok 2021

© Česká kardiologická společnost