Doporučení pro provoz kardiologických ambulancí, zejména mimo kardiocentra, v době pandemie COVID-19

  20. 4. 2020

Vážené a milé kolegyně a kolegové,

v příloze článku je aktualizované Doporučení pro provoz kardiologických ambulancí v době pandemie COVID-19.

Vzhledem, k tomu, že se v České republice daří situaci v době pandemie COVID-19 držet stabilizovanou a jsou již náznaky poklesu nově nakažených pacientů a rovněž dochází k poklesu zemřelých na COVID-19, přistupuje vláda ČR na doporučení MZ ČR a Krizového štábu k postupnému rozvolňování některých restrikčních opatření.

Ve shodě s tím a  ve shodě s Doporučením MZ ČR z 14.4.2020 je třeba přehodnotit doporučení pro provoz kardiologických ambulancí (zejména mimo nemocnice) s postupnou obnovou provozu.

Se srdečným pozdravem a přáním pevného zdraví

za Výbor České asociace ambulantních kardiologů
MUDr. Ivan Karel


Soubor typu pdfDoporučení pro provoz kardiologických ambulancí v době pandemie COVID-19 (Aktualizace 18.4.2020)(378,2 kB)stáhnout

european society
of cardiology

EUROPEAN SOCIETY OF CARDIOLOGY

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Netroufalky 6b, 625 00 Brno
543 213 825
© Česká kardiologická společnost