14. ročník víkendového EKG/echo kurzu pro pediatry a dětské kardiology

  9. 5. 2024

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,

 dovoluji si Vás tímto pozvat na další ročník našeho již tradičního víkendového EKG/echo kurzu pro pediatry a dětské kardiology, který se letos poněkud netradičně koná až první říjnový víkend (4.-6.10.2024) v Orea hotelu Devět Skal v Milovech na Vysočině. Program akce stejně jako v minulých letech kombinuje interaktivní EKG/echo bloky, prakticky zaměřené přednášky věnované diagnostice a terapii VSV a poruch srdečního rytmu se sděleními o nových trendech v kardiologii. Novinkou bude soutěžní blok kazuistik určený mladým lékařům (podmínkou je věk prvního = prezentujícího autora max. 35 let). Autor auditoriem vybrané vítězné kazuistiky bude odměněn úhradou kongresového poplatku na AEPC kongres v roce 2025 (Hamburg, Německo 28.-31.května 2025). Přihlášku s názvem kazuistiky a jménem autora prosím zašlete na roman.gebauer@medizin.uni-leipzig.de a to nejpozději do 15.září 2024 23:59. Jelikož nejen prací člověk je živ, čeká na Vás i letos bohatý společenský a sportovní doprovodný program. Těšíme se na setkání s Vámi.

Jan Janoušek, Roman Gebauer

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Z důvodu smluvních podmínek s hotelem Devět Skal si Vás dovolujeme  požádat o včasnou registraci a následně i o rezervaci ubytování - nejpozději do 15.8., do kdy máme hotelem garantovanou zvýhodněnou cenu a volnou kapacitu, a to prostřednictvím tohoto rezervačního formuláře. Po tomto termínu bude veškerá nevyčerpaná kapacita pokojů dána do volného prodeje bez domluveného cenového zvýhodnění.

european society
of cardiology

EUROPEAN SOCIETY OF CARDIOLOGY

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Netroufalky 6b, 625 00 Brno
543 213 825
© Česká kardiologická společnost