Vše, co potřebuji vědět o chlopenních vadách ke kardiologické atestaci

  4. 4. 2020

Jménem organizačního výboru si Vás dovoluji informovat, že vzhledem k nařízení vlády, která zakazuje shromáždění nad 30 osob, akce v termínu 4. 4. 2020 NEBUDE. O dalším postupu Vás budeme samozřejmě informovat.
Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Denisa Ebelová
koordinátorka akce
tel: 725 777 880, e-mail: ebelova@kardio-cz.cz


Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom Vás pozvali na další akci pracovní skupiny Kardio 35, nyní na téma „Vše, co potřebuji vědět o chlopenních vadách ke kardiologické atestaci". Kurz se bude konat v sobotu 4.4.2020 v Eiseltově síni II. interní kliniky VFN v Praze, garantem akce je pan přednosta prof. MUDr. Aleš Linhart, DrSc. Odborný program začíná v 9:00 hod, podrobnosti naleznete v přiložené pozvánce. Registrace je bezplatná.

Budeme se na Vás těšit.

Zuzana Hlubocká, za organizátory akce
Jakub Honěk, předseda Kardio 35

Kdy: 4. 4. 2020
Kde: Eiseltova síň, Všeobecná fakultní nemocnice Praha
Více informací a registrace: webové stránky

 

european society
of cardiology

EUROPEAN SOCIETY OF CARDIOLOGY

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Netroufalky 6b, 625 00 Brno
543 213 825
© Česká kardiologická společnost