IV. sjezd českých a slovenských mladých kardiologů

  27. 9. 2019

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

je pro nás potěšením pozvat vás jménem organizačního a programového výboru k účasti na
IV. sjezdu mladých českých a slovenských kardiologů, který bude probíhat ve dnech 27. – 28. září 2019 na jižní Moravě opět v hotelu Kurdějov.

Akce je pořádána ve spolupráci PS Kardio 35 a jejího slovenského protějšku, Fóra mladých kardiológov. Po třech úspěšných akcích (Púchov, Kurdějov, Trenčín) máme na co navazovat. Naše společné dvoudenní sympozium opět představí širokou paletu témat přednášenou předními českými i slovenskými odborníky. Můžeme se těšit na řadu přehledových a interkativních přednášek, aktuální poznatky a názory expertů, ale i na tradiční EKG kvíz.

Těšíme se na shledanou v příjemné a přátelské atmosféře jižní Moravy.

MUDr. Jakub Honěk, Ph.D.
předseda organizačního výboru

Kdy: 27.-28. září 2019
Kde: Kurdějov
Informace a registrace: webové stránky

european society
of cardiology

EUROPEAN SOCIETY OF CARDIOLOGY

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Netroufalky 6b, 625 00 Brno
543 213 825
Servier

Servier - generální partner české kardiologické společnosti pro rok 2021

© Česká kardiologická společnost