14. konference Akutní kardiologie

  4. 12. 2016

Milé kolegyně, vážení kolegové, vážení přátelé,
srdečně Vás zveme na 14. konferenci Akutní kardiologie, která se letos bude konat ve dnech 4.-6.12.2016 v kongresových prostorách Grandhotelu Pupp v Karlových Varech. Odborný program bude zahrnovat vyzvané přednášky a původní sdělení uspořádané v tematických odborných blocích týkající se přednemocniční a nemocniční akutní a intenzivní kardiologické péče. Součástí programu bude posterová sekce a sekce sesterská. Před zahájením kongresu (4. 12. od 10 do 14 hod, čas bude ještě upřesněn.) se pro předem přihlášené uskuteční kurs Urgentní diagnostika a hemodynamika – ultrazvuk a kdy nestačí… a také workshop Kardiopulmonální resuscitace.

Kdy: 4. - 6. 12. 2016
Kde: Grandhotel PUPP, Karlovy Vary
Více informací a registrace: webové stránky konference

european society
of cardiology

EUROPEAN SOCIETY OF CARDIOLOGY

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Netroufalky 6b, 625 00 Brno
543 213 825
© Česká kardiologická společnost