Twitterový účet sekce sportovní kardiologie České asociace preventivní kardiologie

Milé kolegyně a kolegové,

Před nedávnem byl založen nový twitterový účet sekce sportovní kardiologie České asociace preventivní kardiologie @sportkardioCAPK.

Cílem je přinášet nové informace, co nejrychleji k vám. Množství publikací, které se objevují na poli sportovní kardiologie, je tak velké a objevují se tak rychle, že by byla škoda čekat, až na tradiční komunikační kanály.

Platforma Twitter byla vybrána mimo jiné, protože poskytuje přesně takové médium, kde lze v krátkých zprávách poukázat na to, co se děje.

Tato platforma je také hojně využívána Evropskou kardiologickou společností a slouží k pokrytí jednotlivých akcí pořádanými nejen ESC.

Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na společný strom (zatím) sportovní kardiologie a doufáme, že se nám podaří ho rozcvrlikat (twitter = cvrlikání). Bude-li tento pilotní projekt úspěšný, můžeme rozšířit i na další oblasti ČAPK a na jiné sociální platformy. Dobrovolníci budou vítáni.

Tweetu zdar

Doc. MUDr. Vladimír Tuka, Ph.D
Předseda sekce sportovní kardiologie 

Prof. MUDr. Michal Vrablík, Ph.D.
Předseda České asociace preventivní kardiologie

european society
of cardiology

EUROPEAN SOCIETY OF CARDIOLOGY

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Netroufalky 6b, 625 00 Brno
543 213 825
Servier

Servier - generální partner české kardiologické společnosti pro rok 2021

© Česká kardiologická společnost