15. sympozium PS Plicní cirkulace ČKS

  15. 10. 2021

Milé kolegyně, vážení kolegové, milí příznivci plicní cirkulace,

dovoluji si Vás oslovit jménem programového výboru s pozváním na již 15. sympózium Pracovní skupiny Plicní cirkulace České kardiologické společnosti, které plánujeme na 15. a 16. října 2021. Tradici pravidelných setkání v Lednici jsme museli v loňském roce v důsledku nepříznivé situace v souvislosti s pandemií onemocnění Covid 19 přerušit a sympózium na poslední chvíli uspořádat virtuálně. Ač byla tato varianta nakonec velmi úspěšná a účast předčila očekávání, pevně věříme, že letos se budeme moci opět sejít v krásném a klidném prostředí Lednicko-valtického areálu.

Podobně jako v předchozích letech je spolupořadatelem sympózia PS pre chlopňové chyby a VCH srdca v dospelosti SKS a Česká společností pro trombózu a hemostázu ČLS JEP. Připravovaný program zahrnuje jak přehledná sdělení na aktuální témata v oblasti plicní hypertenze, pravé komory srdeční, vztahu infekce onemocnění Covid 19 a plicní cirkulace, tak kazuistiky, neboť právě ty představují jedinečnou a stále více doceňovanou formu odborných sdělení, kdy medicína je vyučována samotným pacientem. Proto také velmi uvítáme Vaši aktivní účast na sympóziu formou kazuistické prezentace.

Těším se na setkání s Vámi letos v říjnu v Lednici!

Prof. MUDr. Pavel Jansa, PhD.
Předseda PS Plicní cirkulace ČKS

Datum konání: 15.-16.10.2021
Místo konání: hotel Galant, Lednice
Více informací: webové stránky

european society
of cardiology

EUROPEAN SOCIETY OF CARDIOLOGY

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Netroufalky 6b, 625 00 Brno
543 213 825
Servier

Servier - generální partner české kardiologické společnosti pro rok 2021

© Česká kardiologická společnost