Heart Failure Awareness Days 2021

  1. 5. 2021

Vážení členové výboru ČASS,
tradiční Evropský Den srdečního selhání je letos z důvodu pandemie plánován na více dní (Heart Failure Awareness Days 10.5.-16.5.2021) ve virtuální podobě.

Koliduje to sice s naším výročním sjezdem ČKS, ale naopak to může být výhodou. Můžeme tento den (dny) zmiňovat v rámci našich aktivit na blocích ČASS.

V minulých letech byl Den srdečního selhání zmiňován v mediích a některá pracoviště měla den otevřených dveří pro pacienty. To samozřejmě v době pandemie není vhodné.

Pokud by měl kdokoli z vás nějaký nápad, jak HFAD podpořit (tisková konference, články do novin, atp.), dejte mi prosím vědět, já bych se pokusil naše aktivity koordinovat.

S pozdravem Filip Málek

european society
of cardiology

EUROPEAN SOCIETY OF CARDIOLOGY

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Netroufalky 6b, 625 00 Brno
543 213 825
© Česká kardiologická společnost