ODLOŽENO: V. sjezd České asociace ambulantních kardiologů

  6. 1. 2021

Vážené a milé kolegyně a kolegové,
vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci rozhodl Výbor České asociace ambulantních kardiologů, že se 5. sjezd naší asociace (ČAAMK), který se měl konat virtuálně 23. ledna, uskuteční v náhradním termínu.

Současná situace, kdy ve vnitřních prostorách mohou být pouze 2 osoby, nám znemožňuje i virtuální podobu akce a zjevně se to zásadně za 14 dní nezlepší….

Výbor asociace se rozhodl přesunout sjezd na září, kdy už doufáme v prezenční podobu sjezdu. Termín a místo konání budou upřesněny dodatečně.

Plánujeme sjezd uskutečnit ve formátu předešlých našich sjezdů, tedy pátek odpoledne a sobota dopoledne.

Omlouvám se za případné komplikace, ale tyto změny si vynutila současná situace. Věřím, že nám i do budoucna zachováte přízeň a budeme se moct sejít na našem sjezdu osobně a v lepších časech.

Srdečně Vás zdravím a děkuji.

S pozdravem
MUDr. Ivan Karel – za výbor ČAAMK

european society
of cardiology

EUROPEAN SOCIETY OF CARDIOLOGY

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Netroufalky 6b, 625 00 Brno
543 213 825
© Česká kardiologická společnost