Základní informace

Vyzýváme zájemce o členství v této pracovní skupině, aby vyplnili přihlášku ve svém účtuv On-line systému ČKS v sekci "Moje členství v PS / Asociacích".

Email: kardiotech@kardio-cz.cz
Facebook: https://www.facebook.com/groups/kardiotech

Předseda PS Kardiotech na období říjen 2017 - říjen 2021

Ing. David Pospíšil
​Interní kardiologická klinika FN Brno a Lékařská fakulta MU Brno
Jihlavská 20, 625 00, Brno - Bohunice
tel: 53223 2167
e-mail: pospisil.david@fnbrno.cz

Aktuálně

XXII. Konference České asociace srdečního selhání
PS KardioTech se podílela na organizaci XXII. Konference České asociace srdečního selhání, která se konala dne 1. 12. 2017 v Konferenčním centru Institutu klinické a experimentální medicíny - IKEM v Praze. Zástupci kardiocentra a pracovní skupiny připravili paralelní workshop, na kterém byly v bohatém programu představeny... číst celé


ZPRÁVA Z KONGRESU: XV. Slovenské a české sympózium o arytmiách a kardiostimulácii
Akce se zúčastnilo celkem 504 účastníků, z toho 186 lékařů, 185 techniků a sester, 133 ostatních.  Bylo předneseno celkem 147 sdělení... číst celé


european society
of cardiology

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Pekařská 962/72, 602 00 Brno
543 213 825
© Česká kardiologická společnost