Kardiologie – chirurgie

Newspage: Cardiovascular Surgery
630 zdrojů v jednom webu, koncentrát článků, citací souhrnů a odkazů. Kardiologie je indexovaná do jednotlivých subsúpecializací. Všechny jsou obnovované pravidelně a denně. K disposici search. Dobrý web.

International Society for Heart and Lung Transplantation
Tento site představuje International Society for Heart and Lung Transplantation, která sídlí v Dalasu. Obsahuje konference, diskuse i spoustu informací pro všechny specialisty. Poučení zde najsou koordinátoři transplantací, chirurgové, sestry, vědečtí pracovníci. Velmi zajímavá je i statistika provedených srdečních  a plicních transplantací z roku 1996.

Cleveland Clinic Heart Center
Tento web je produktem Cleveland Clinic Heart Center a je vyníkajícícm edukačním zdrojem jak pro specialisty tak pro laickou vřejnost. Obsahuje spoustu původních prací, metodických listů i příruček pro pacianty. Neopomeňtě navštívit.

Websites for the Cardiac Surgeon
Věrný svému názvu je to adresář pojmů pro kardiochirurgy, perfusionisty, transplantační pracovníky. Web je pod odborným dozorem  American College of Cardiology a American Association of Cardiovascular Perfusionists. Obsahuje mimo jiného i seznam důležitých adres a jmen pracovníků.

Trans Web: All About Transplantation
Ztratil jsi srdce? Nezoufej, tady ho sice nenajdeš, ale pokud ho máš nemocné tak tady ti ho vymění. Tady o transplantaci srdce ví prostě všechno. Od informací pro pacienty po rady pro specialisty. Welcome!

The Annals of Thoracic Surgery
Oficiální web Society of Thoracic Surgeons z Chicago, Illinois. Informace o organizaci, on-line články a recenze. Diskusní skupiny. Linky na jiné kardiochirurgické zdroje. Dobré.

european society
of cardiology

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Netroufalky 6b, 625 00 Brno
543 213 825
© Česká kardiologická společnost