21. Pražský workshop o katetrizačních ablacích, 22 - 24.4.2018, Praha

Vážení členové České kardiologické společnosti,

pro zájemce z řad arytmologů si dovoluji připomenout, že 21. ročník Pražského workshopu o katetrizačních ablacích se koná ve dnech 22-24.4.2018 v Kongresovém centru Institutu molekulární genetiky Akademie věd ČR. Pro méně zkušené nebo pro zájemce z řad kardiologické veřejnosti, kteří se chtějí dozvědět více o konvenčních ablacích (flutter síní, AVNRT, AVRT, idiopatické KES) se konají dne 21.4.2018 ve stejném sále od 12-18 hodin Praktické sekce, které přiblíží principy ablací, výsledky a budou prezentovány i 2 živé přenosy z těchto výkonů. 

Podrobnější informace jsou na webosvé stránce www.ablationworkshop.cz.

Pro zájemce, kteří nemají sponzora k zaplacení registračního poplatku existuje možnost požádat o edukační grant manažerku workshopu, pí Hanu Hudecovou, email: hh@ccl.cz.

Těšíme se na Vaši účast.

Prof MUDr Josef Kautzner, CSc
hlavní organizátor workshopu

european society
of cardiology

EUROPEAN SOCIETY OF CARDIOLOGY

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Netroufalky 6b, 625 00 Brno
543 213 825
Servier

Servier - generální partner české kardiologické společnosti pro rok 2021

© Česká kardiologická společnost