XXVIII. výroční sjezd ČKS – pdf program k dispozici

  31. 8. 2020

Dovolujeme si Vás informovat, že na webových stránkách virtuálního XXVIII. výročního sjezdu České kardiologické společnosti je k dispozici pdf odborného programu.

Zároveň si Vás dovolujeme informovat, že program kongresu bude živě vysílán od 13. do 24. září na www.ckslive.cz, pro sledování je nutná registrace (a získání vstupního kódu, který Vám bude zaslán po uhrazení reg. poplatku), registrovat se můžete opět přes své členské účty nebo můžete být registrován některou z partnerských společností (v tomto případě by Vám měl dojít přihlašovací kód taktéž).

V tuto chvíli je k dispozici i mobilní aplikace s programem sjezdu (ke stažení je pro Android na Google Play a pro iOS na AppleStore). Název je „ČKS“.

european society
of cardiology

EUROPEAN SOCIETY OF CARDIOLOGY

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Netroufalky 6b, 625 00 Brno
543 213 825
© Česká kardiologická společnost