Pozvánka: Jerieho kardio den

  13. 9. 2019

Vážené dámy, vážení pánové,

přijměte pozvání na akci Jerieho kardio den, která se koná 10. října 2019 od 9:00 (registrace účastníků od 8:00) v červené aule Kampusu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.

Konferenci pořádá Kardiologická klinika FZS Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a.s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z. a Kardiochirurgické oddělení Krajské zdravotní, a.s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z. Odbornými garanty konference jsou přednosta kliniky prof. MUDr. Pavel Červinka, Ph.D., FESC, FSCAI a primář Kardiochirurgického oddělení MUDr. Miroslav Kolesár. Akce se koná pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a předsedy představenstva Krajské zdravotní, a.s. Ing. Jiřího Nováka.

Jsme rádi, že naše pozvání k aktivní účasti přijaly přední osobnosti české kardiologie a kardiochirurgie. Součástí konference budou stejně jako v minulých letech živé přenosy z katetrizačního sálu. Chybět nebude ani společenský večer – plavba po Labi na lodi Porta Bohemica s občerstvením a hudbou, na který jste tímto srdečně zváni.

Přihlášky k pasivní účasti zasílejte prosím nejpozději do 2. října 2019 online na http://www.kzcr.eu/konference/denkardiocentra2019/prihlasky.aspx. Konference je zařazena do kreditního systému dle platné legislativy pro lékaře.

Více informací o konferenci najdete na http://www.kzcr.eu/konference/denkardiocentra2019.
 
Ing. Helena Luzumová
Vzdělávací institut Krajské zdravotní, a. s.
Středisko konferenční a marketingové podpory

european society
of cardiology

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Netroufalky 6b, 625 00 Brno
543 213 825
© Česká kardiologická společnost