EuroCMR 2017, Praha

  3. 3. 2017

Dovolte nám Vás za Českou asociaci kardiovaskulárních zobrazovacích metod při České kardiologické společnosti srdečně pozvat k účasti na EuroCMR 2017, 15. výroční meeting organizovaný European Association of Cardivascular Imaging (EACVI), který se bude konat v Praze v Clarion Congress Hotelu ve dnech 25.-27.5.2017. Jedná se o největší a nejdůležitější evropský kongres s tématem magnetické rezonance srdce (CMR). Náplní kongresu jsou jak novinky v oblasti CMR vyšetření kardiovaskulárního aparátu, tak tradičně i edukativní sekce zaměřené na praktické provádění CMR v jednotlivých indikacích.  Velmi důležitá je též skutečnost, že v rámci EuroCMR 2017 bude možné získat certifikát CMR level 1. Bližší informace o EuroCMR 2017 včetně možnosti se zaregistrovat lze nalézt na http://www.escardio.org/Congresses-&-Events/EuroCMR.

Těšíme se na setkání v květnu v Praze!

Prof. MUDr. Tomáš Paleček, PhD
Předseda ČAKVZM při ČKS
MUDr. Martin Pleva
Předseda Sekce MR srdce ČAKVZM

european society
of cardiology

As a member of the Czech Society of Cardiology, you are automatically a member of the ESC and benefit from ESC Membership advantages.

Members are invited to discover the ESC Fellowship programme, make use of the ESC Guidelines and discover the ESC Journals and Educational Products and Activities. Find out details about the Congresses and Meetings and subscribe to the My ESC-News in order to receive regular newsletters on the ESC activities.

Česká kardiologická společnost
Pekařská 962/72, 602 00 Brno
543 213 825
© Česká kardiologická společnost